Witamy w organza-imprezy.pl

Kompleksowa Organizacja Wesel, Imprez Integracyjnych i Okolicznościowych

Oferta (2)

Jeżeli szukasz pełnych energii animatorów  do zabaw z dziećmi bądź też chcesz zorganizaować urodziny swojej Pociechy, jesteś na właściwej stronie!

 

Dzięki posiadanemu przez nas doświadczeniu i nieograniczonej fantazji, jesteśmy w stanie przygotować niezapomnianą imprezę,


Co nas wyróżnia:

 

 indywidualne podejście do każdego dziecka i każdej imprezy

 szalona dbałość o wysoki standard materiałów i produktów wykorzystywanych podczas zabaw

gigantyczne bańki mydlane - piękne i kolorowe, z nimi każda impreza jest udana

 kolorowe przebrania dla uczestników imprezy

wieloletnie doświadczenie animatorskie zdobyte w najbardziej prestiżowych miejscach na całym świecie

 dbałość o kulturę zabawy

 różnorodność gier i zabaw: nauka tańca, rysowanie zaczarowanym piaskiem, cudaki z balonów, rycerze i kowboje i wiele innych

 ogromne zaufanie rodziców, za które serdecznie dziękujemy, a dzięki któremu zrealizowaliśmy ponad 150 udanych urodzinek Organizacja Imprez Urodzinowych

Urodziny dziecka są dla całej rodziny szczególnym wydarzeniem i przeżyciem.
Z nami ta ważna uroczystość będzie niepowtarzalna i zagości w pamięci Twojego dziecka oraz Waszych gości na długi czas.

Nasi animatorzy to nie tylko profesjonaliści mający wspaniały kontakt z dziećmi, ale również dbający o każdy szczegół mający na celu pogłębienie więzi rodzinnych.


Zabawy tematyczne

Dla Organzy nie ma rzeczy niemożliwych, w jednej chwili przeniesiemy Państwa dziecko w baśniową krainę Królewny Śnieżki, zabawny świat Kubusia Puchatka lub zaprosimy Was w magiczną podróż na Górę Olimp.

Kolorowe balony, wspólny śpiew, żonglujący clown, kłusujące kucyki - to wszystko czeka na Państwa oraz Waszego dziecka w krainie stworzonej przez Organza.

Nasza dbałość o każdy szczegół imprezy zapewni jej niepowtarzalny nastrój i klimat. A oprócz swojej nieograniczonej fantazji i zaangażowaniu zapewniamy kompleksową obsługę cateringową oraz ciekawy program artystyczny.

 

Przykładowe tematy urodzin:

 

 •      Na dzikim Zachodzie
 •      Z Piratami na koniec świata
 •      Dyskoteka Młodego Człowieka
 •      Witajcie w Zaczarowanej Krainie
 •      Hello Kitty
 •      Urodziny z Einsteinem
 •      W dwie godziny dookoła świata
 •      Hakuna Matata
 •      W indiańskiej krainie
 •      Euro Kibice
 •      Urodziny na basenie - NOWOŚĆ


Animatorzy, opiekunowie podczas imprezy

Jeżeli poszukują Państwo profesjonalnego koordynatora a zarazem odpowiedzialnego opiekuna zabaw podczas imprezy okolicznościowej czy integracyjnej dla swoich dzieci, Organza jest najwłaściwszym wyborem.

Kochające dzieci, profesjonalne i odpowiedzialne – takie są nasze najlepsze opiekunki, które zajmą się maluchami. Z przyjemnością zorganizujemy dla najmłodszych różne atrakcje i zabawy.

W naszych zespole mamy pedagogów, aktorów, mimów, naukowców u których najbardziej cenimy pasję do pracy z dziećmi! Animacje podczas imprezy są wynikiem wieloletniego doświadczenia w pracy z dziećmi oraz wyboru zabaw, które dzieci wprost uwielbiają, a które jednocześnie w sposób przyjemny wychowują.


Animacje podczas wesel, ślubów, przyjęć okolicznościowych

Dzieci na weselu nie muszą być kłopotem ani nie powinny się nudzić. To od Was zależy czy uśmiech otoczenia bliskich Wam osób będzie sprzyjającą dla Was aurą.
Animator weselny zapewni opiekę, dobry klimat, zabawę oraz atrakcje najmłodszym gościom wesela. Zadba o spokój każdego dużego gościa weselnego.


Fotografia imprezy

Wspaniałą pamiątką z udanej imprezy są dobrze wykonane zdjęcia, dlatego oferujemy Państwu profesjonalną obsługę fotograficzną każdej imprezy. Fotoreportaże z imprez wykonujemy bazując na długoletnim doświadczeniu. Korzystamy przy tym z własnego, profesjonalnego sprzętu.

Szybki kontakt


O nas

o nasFirmę Organza tworzą młodzi, kreatywni ludzie, którzy każdego dnia przemieniają marzenia w rzeczywistość.

::więcej