Witamy w organza-imprezy.pl

Kompleksowa Organizacja Wesel, Imprez Integracyjnych i Okolicznościowych

Referencje

 

Szanowni Państwo, w tym miejscu prezentujemy referencje, które spływają do nas drogą emaliową i na piśmie. Wszystkie są prawdziwe a ich autentyczność potwierdza nasza praca i zaangażowanie jakie wkładamy w każdą uroczystość. Wszystkie są do przeczytania również w naszym biurze.
Jest nam niezwykle miło, że tak ochoczo wysyłacie Państwo swoje opinie i spostrzeżenia, ponieważ dzięki nim oraz uśmiechowi Waszego dziecka wiemy, że nasza praca ma sens.


Animacje na weselu Angeliki i Ksawerego,

Agnieszko, serdecznie Tobie dziękujemy za ogromny wkład w nasze wesele. Dzieci były wniebowzięte, nie mają tylu zabaw podczas Dnia Dziecka, co Ty im zorganozowałaś. Dziękujemy za zajęcie się naszą małą Sarą podczas najważniejszego dnia w naszym życiu. Zawsze będziemy Cię polecać i miło wspominać.

Wrzesień 2017 r, animacje podczas wesela w Telimenie w Bydgoszczy


Animacje na urodziny  Poli i Patryka, 7 i 9 lat

To cud, że opanowała Pani taką gromadę. Dom przetrwał bez uszczerbku a dzieciaki sie świetnie bawiły, Super pmysły na zabawę i profesjonalne pdejście. Do teraz podziwiamy pani cierpliwość i umiejętność pracy z dziećmi, jeżeli się nas Pani się nas nie wystraszyła, zapraszamy za rok.

Magdalena T., wrzesień 2017 r., NiemczAnimacje na weselu Tamary i Dominika, 

Animatorka na wesele okazała się strzałem w dziesiątkę, ale Agnieszka jako animatorka strzałem w setkę. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wniosła mnóstwo dobrego humoru i pozytywnej energii. Dobrze znała całą obsługę wesela, dzięki czemu mogła zaproponować naszym małym gościom super zabawy. A na zakończenie dostaliśmy uroczy prezent od Agnieszki i dzieci. Będziemy polecać!

Lipiec 2017 r.,  Dwór Hulanka/Karczma Rzym


Animacje na weselu Anny i Georga

Nie wiedzieliśmy, że jest coś takiego jak animator na wesele, aż któryś z gości weselnych nie powiedział nam o tym. Firmę Organza dostaliśmy z polecenia. Już przy pierwszym kontakcie wiedzieliśmy, że to będzie udana współpraca. Pani Agnieszka ma profesjonalne podejście, wszystko szczegółowo wyjaśniła i podpowiedziała. Na weselu była u nas animatorka Agata z firmy Organza. I podbiła serca dzieci. Opiekowała się nimi zawodowo. Animatorka miała dużo profesjonalnych zabawek, gadżetów, zaprezentowała pokaz baniek, angażowała się w zabawę w stu procentach. Wesoła, pomysłowa i przemiła. Jesteśmy bardzo zadowoleni

Lipiec 2017, Hotel Brzoza

 

Urodziny Sandry, 7 lat

Pani Agnieszko, przepraszam, że nie zdążyłam podziękować osobiście, ale przyszli rodzice po swoje dzieci. Moja córka miała jasno sprecyzowane wymagania, miało być wesoło i miało zaskoczyć wszystkich gości. I tak było. Pani Agnieszko, bardzo dziękuję, tyle atrakcji nie mieliśmy jeszcze nigdy. Od biegu w podwójnych spodniach po przeciąganie liny i eksperymenty. Wszystko wszystkim się bardzo podobało. Gratulacje. My jesteśmy zachwyceni. Do zobaczenia za rok. 

Ewelina T., czerwiec 2017 r., Świecie


 Urodzinki Stasia, 5 lat

Dziękujemy serdecznie za znakomite urodzinki Stasia. Podejście Pani Animatorki do dzieci było profesjonalne i wszyscy z rodzicami zaproszonych gości patrzyliśmy z niedowierzaniem, jak często nasze łobuzujące dzieci, słuchają się grzecznie Pani Animatorki. Zabawy wszystkim się podobały a wspólny taniec na zakończenie przyjęcia był miłą niespodzianką.

Marika K., sierpień 2016, Białe Błota


Animacje podczas wesela Basi i Adama,

Po pierwsze, pragniemy podziękować świetnym animatorkom – Agnieszce i Monice za rewelacyjną zabawę i opiekę nad dziećmi z naszego wesela. Wynajęcie animatorek to był strzał w dziesiątkę, rodzice do teraz nam dziękują za to, że mogli przetańczyć całą noc. Żałujemy tylko, że Animatorki nie mogły zostać na poprawinach ;-)

Po drugie – już teraz zapraszamy Panie na uroczystość z okazji chrzcin za jakieś 9 miesięcy ;-)
Basia i Adam P., lipiec 2016, wesele w Hotelu Copernicus w Toruniu


Urodzinki Hani i Zuzi, 6 i 7 lat
Pani Agnieszko, jeszcze nigdy moje dziewczynki nie miały takich fajnych urodzin, to, co Pani robi z dziećmi to czysty profesjonalizm i ogromne serce, widać, że Pani to po prostu lubi. Dziewczynki i goście dostały tyle fajnych rzeczy od Pani, że rodzice po urodzinach pytali mnie o kontakt do Pani. Na pewno zapraszamy Panią na naszą działkę za rok.
Agata F., lipiec 2016, Murowaniec


Animacje podczas wesela Tatiany i Nicolasa

Piszemy, aby podziękować Pani za animacje podczas naszego wesela w Hulance. Dzieci były zachwycone Pani obecnością i całe poprawiny o Pani opowiadały. Naprawdę nam Pani pomogła, nasz synek po raz pierwszy tak ochoczo bawił się z innymi dziećmi. Dziękujemy za świetny pokaz tych ogromnych baniek mydlanych, fotograf pokazał nam zdjęcia i wyszły świetnie – wysyłamy je Pani na pamiątkę ;-)

Dziękujemy, za taniec na zakończenie dla nas wszystkich! Ogólnie dziękujemy za wszystko – nie mamy żadnych zastrzeżeń!

Tatiana i Nicolas O., czerwiec 2016, Dwór Hulanka


Animacje podczas przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej Pawła
Pragniemy serdecznie podziękować pani Monice że tak fajnie zajęła się naszymi dziećmi podczas przyjęcia.

Dzieci miały wiele atrakcji, ale najbardziej spodobały im się podchody i zabawy zręcznościowe.

Widać, że Pani Monika ma spore doświadczenie w pracy z dziećmi bo naprawdę wiedziała co robić i jesteśmy zadowoleni z jej pracy. My i oczywiście dzieci.
Piotr K., maj 2016, Restauracja Tyrol w Osielsku


Organizacja zabaw, animacji na weselu

"Agnieszka, dziekujemy za naprawdę wspaniale poprowadzone zabawy podczas naszego ślubu w Hulance. Nie wiem, co byśmy bez Ciebie zrobili. Pawełek do teraz opowiada o "super tańczących bańkach", balonach i sztuczkach. Również rodzice dzieci są pod wrażeniem ;-)"

Wesele Pauliny i Adama, Hulanka, marzec 2015


Organizacja zabaw, animacji na weselu

"Pragniemy z czystym sumieniem polecić usługi Organzy, firmy, która organizowała zabawy dla dzieci podczas naszego wesela. Animatorka wykazała sie pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem i troską o dzieci na każdym kroku. Animatorka organizowała dla dzieci atrakcyjne gry  a swoimi tanecznymi zabawami wyciągnęła na scenę połowę sali, co nie udało się DJ'owi. Nasza wpołópraca z Firmą Organza z całą pewnością będzie kontynuowana podczas innych imprez rodzinnych."

Wesele Sary i Pawła, Hotel Best Inn, marzec 2015


Urodziny Filipa, 7 lat

"Dziękujemy za organizację urodzin Filipa. Tyle niespodzianek nie mieliśmy jeszcze nigdy, Pokaz chemiczny był świetny, zabawy z robotami - genialne. Na pewno rezerwujemy Panią za rok"

Marika P., Bydgoszcz, luty


Urodziny Zuzi, 6 lat
Agnieszko, to były najlepsze urodziny mojej Zuzi. Ogromne bańki i te zwierzaki z balonów były świetne, ale Zuzka cały czas mówi o tym rysowaniu piaskiem, zdradzisz jak to zrobiłaś?
Jak dzieci zobaczyły laserowe światła po prostu oszalały! Przesyłam Ci plik zdjęć z imprezy.
Najlepsza animatorka w Bydgoszczy, nie w całej Polsce!”
Weronika P., Bydgoszcz, styczeń 2015

 

 

Organizacja animacji podczas uroczystości rodzinnej
„Wraz z mężem pragnę podziękować za zajęcie się naszymi łobuzami podczas naszego jubileuszu. Bez Pani nie wiem co byśmy zrobili. Skąd Pani bierze tyle cierpliwości? Dzieci są zachwycone, pokaz baniek spodobał się wszystkim, nie tylko tym najmniejszym.
Dziękujemy za eleganckie udekorowanie Sali oraz oświetlenie".
Jadwiga, Telimena, styczeń 2015

 


Urodziny Julka i Macieja, 6 i 8 lat
„Serdecznie dziękujemy firmie Organza za organizację urodzin naszych chłopców. Miejsce, jedzenie, zabawy i dodatkowe atrakcje oceniamy na pięć z plusem. Byłoby sześć, gdyby nie to, że czas tak szybko uciekł ;-) Oczywiście zgłaszamy się za rok! Proszę pozdrowić chemika, Pan Kacper jest naprawdę rewelacyjny.”
Grażyna i Mateusz P., Białe Błota, styczeń 2015

 

 

Organizacja zabaw na weselu
„Pani Agnieszka jest po prostu wulkanem energii! Do tego profesjonalistką w każdym calu. Bawiła się nie tylko z dziećmi, ale również prowadziła zabawy taneczne dla wszystkich gości. Bardzo otwarta, wyrozumiała i ze świetnym podejściem do dzieci. Nasi goście mogli się ponieść weselnemu szaleństwu a dzieci szaleć podczas zabaw z animatorem. Polecamy”
Anna i Piotr, wesele w Hulance, grudzień 2014


 

Organizowanie zabaw dla dzieci podczas wesele Ani i Tomka, Hulanka
Panią Agnieszką jesteśmy po prostu zauroczeni. To bardzo pomysłowa osoba, która ma świetny kontakt nie tylko z dziećmi.  Prowadzone przez nią zabawy do reszty pochłonęły dzieci, które nie mogły się od niej oderwać. Dodatkowo poprowadziła zabawy taneczne nie tylko dla dzieci, ale również dla gości weselnych, które wszystkim się spodobały. Na pewno będziemy polecać!
Ania i Tomek Marcinkowscy, Bydgoszcz, październik 2014 r.

 

Urodziny Antosia, 4 latka
Dziękujemy za poprowadzenie urodzin naszego synka Antosia. Pani Agnieszko, co my byśmy bez Pani zrobili? Te bańki były hitem całej imprezy, musimy koniecznie to powtórzyć za rok! Już proszę nas zarezerwować!
Sylwia K., Bydgoszcz, październik 2014 r.

 

Prowadzenie zabaw dla dzieci podczas wesela Kasi i Krzysztofa, Telimena
Po stokroć dziękujemy za ogarnięcie dwunastki dzieci podczas naszego wesela. Rodzice się wybawili, dzieci również, animator zdał swój egzamin celująco. Przebrania dla gości były strzałem w dziesiątkę, zdjęcia wyszły rewelacyjne, wyślemy Pani.
Katarzyna i Krzysztof Śmiałkowie, wrzesień 2014 r.

 

Urodziny Sylwii, 7 lat
Dziękujemy animatorce, która prowadziła u nas zabawy podczas urodzin naszej córki Sylwii oraz firmie Organza za kompleksową organizację urodzin. Rok temu na własną rękę chciałam zorganizować urodziny i skończyło się to totalną klapą i mnóstwem pracy. Miejsce godne polecenia. Efekty świetlne i kolorowy dymek bardzo się podobały dzieciom.
Teresa P., Bydgoszcz, wrzesień 2014 r.

 

Kompleksowa organizacja urodzin Oli, 6 lat
Urodzinki super, miejsce rewelacyjne, zabawy idealnie dobrane do gości. Do teraz nie mogę wyjść z podziwu ile energii miała ta animatorka.
Otylia N., Białe Błota. Sierpień 2014

 

Kompleksowa organizacja urodzin Tomka, 7 lat
Pani Agnieszko, dziękujemy za naprawdę świetną zabawę i profesjonalne zajęcie się sprawą. Nie wiem jak mogła Pani ogarnąć tyle dzieciaków, do tego, nie ukrywajmy – rozbrykanych i często szalonych dzieciaków. Brawa! Widzimy się za rok!
Piotr Sz., Bydgoszcz, sierpień 2014. 

 

Urodziny Emilki, 4 latka
Dziękujemy za organizację zabaw podczas urodzin naszej córki Emilki. Pani Agnieszko, podobało się wszystkim  tym dużym i tym małym. Teraz robimy z Emilką bańki w ogródku! Nie wychodzą nam, co prawda, tak ogromne jak Pani, ale bawimy się  super.

Ania i Piotr K., Bożenkowo, maj 2014 r.


Animacje podczas wesela Sylwii i Pawła, Słoneczny Młyn
Dziękujemy firmie Organza za przygotowanie całej masy atrakcji dla dzieci naszych gości weselnych. Dzieci były zachwycone a rodzice jeszcze bardziej ;) Pani Klaun profesjonalnie zaopiekowała się dziećmi, zaproponowała zabawy z bańkami, magiczną chustą, zabawy taneczne, plastyczne . Innych już nie wymienię, bo tańczyłam ;) Będę Państwa gorąco polecać!
Sylwia K., Bydgoszcz, maj 2014


Urodziny Mikołaja, 8 lat
Najlepsze urodziny jakie organizowaliśmy do tej pory! Magik był świetny. Widzimy się za rok!
Marzena S., Pruszcz, kwiecień 2014


Urodziny Zosi i Julii, 6 i 7 lat
Pani Agnieszko, napiszę jeszcze, bo nie zdążyłam podziękować osobiście. Córki są naprawdę szczęśliwe i mówią, że chcą takich urodzin co tydzień. Te skręcane pieski i kotki stoją do tej pory na półce.  Zosi najbardziej spodobały się zabawy plastyczne, lepienie tych figurek a Julii  bańki, mi zresztą również. Jeszcze raz dziękujemy.
Małgorzata A., Bydgoszcz, kwiecień 2014 r.

 

Urodziny Piotra, 6 lat
Pani Agnieszko, jesteśmy wdzięczni za organizację urodzin naszemu Piotrusiowi. Dzieci do teraz wspominają pokaz chemiczny i opowiadają o tym wybuchu. Piotruś do dziś ma przy sobie miecz od Pani animatorki.
Teresa G., Łochowo, luty 2014 


Animacje podczas balu karnawałowego w Przedszkolu Puchatek

Szanowni Państwo, uprzejmie dziękujemy za organizację zabaw i gier dla naszych podopiecznych w czasie trwnia balu karnawałowego. Dziękujemy za fachową pomoc, zaangażowanie, przemyślene zabawy. Miło nam słyszeć od naszych dzieci, że tak dobrze się bawiły podczas balu. Oczywiście można było się domyśleć, że największe zainteresowanie wzbudziły pieski i kotki z balonów, oraz te duże bańki. 

Dyrektor Przedszkola Puchatek Anna T.,, luty 2014


Animacje podczas urodzin Zosi i Zuzi, 8 lat
Dziękujemy za organizację bardzo udanych urodzin naszych córek. Miejsce bardzo nam odpowiadało a animatorka zabaw była naprawdę przygotowana – pełna pomysłów, ciepła, cierpliwości i co ważne, nie dała sobie wejść dzieciom na głowę ;). Po organizacji kilku urodzin dla córek pomysły nam się wyczerpały, jak dobrze, że można liczyć na kogoś profesjonalnego!
Małgorzata, Jan P., Bydgoszcz, luty 2014


Animacje podczas wesela Nataszy i Natana
Pełen profesjonalizm, doskonały kontakt z dziećmi, wolni rodzice i uśmiechnięte dzieci – tak można opisać w skrócie to, co Państwo dla nas zrobili. Naprawdę bardzo dziękujemy za świetną zabawę, a do podziękowań dołączają się wszyscy nasi goście! Dziękujemy za zdjęcia jakie Państwo dla nas zrobili, są naprawdę zabawne.
Natasza i Natan Sz., Białe Błota, styczeń 2014

 

Urodziny Jasia, 7 lat
Najlepsze urodziny jakie miał mój syn! Sama nie podjęłabym się prowadzenia zabaw dla takiej grupy rozbrykanych chłopaków, a Pani Agnieszka znakomicie sobie z nimi poradziła! Wielkie podziękowania od nas i Jasia!
Karolina P., Bydgoszcz, październik 2013 r.

 

Animacje podczas wesela Małgorzaty i Piotra
Bardzo dziękujemy za organizacje zabaw dla dzieci podczas przyjęcia weselnego. Pani Klaunika była super ;) Nie tylko dzieciom ale i dorosłym podobał się pokaz dużych baniek mydlanych! Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia.
Małgorzata i Piotr T., Bydgoszcz, październik 2013 r.

 

Animacje w Szkole Podstawowej nr 6 dla klasy pierwszej
Dziękujemy animatorom, którzy profesjonalnie i z pasją zajęli się dziećmi podczas Dnia Pierwszaka. Zabawy były kreatywne i urozmaicone. Na pewno skorzystamy z Państwa usług podczas następnej imprezy.
Grono Pedagogiczne, wrzesień 2013 r.

 

Urodziny Ani, 3 lata
Pani Agnieszko! Ania jest przeszczęśliwa! Te wszystkie pieski, kotki, dinozaury jakie pani zrobiła z balonów stoją do dziś na jej półce. Strój Klauniki bardzo jej się podobał, chce taki sam ;) I oczywiście watę cukrową też ;)
Diana N., Białe Błota, wrzesień 2013 r.

 

Urodziny Nikodema i Natana, 6 i 8 lat
Dziękujemy za organizację urodzin naszych synów. Boisko było naprawdę dobrym pomysłem. Nikodem mówi, że dzieci do dziś wspominają pokaz chemika i zastanawiają się jak zrobił tego kameleona i ruchome piaski.
Majka, Bydgoszcz, sierpień 2013 r.

 

Animacje podczas wesela Ani i Piotra
Bardzo dziękujemy animatorom z Organzy za organizację super gier i zabaw podczas naszego wesela. Dzieciaki były zachwycone a rodzice mogli sobie spokojnie potańczyć. Animator na weselu jest naprawdę niezbędny, a Państwo wykazaliście się taką kreatywnością, że dzieci na długo zapamiętają nasze wesele.
Anna i Piotr R,. lipiec 2013, Bydgoszcz


 

Urodziny Nikodema, 5 lat
Dziękujemy za świetne urodziny naszego Nikosia. Synek jeszcze nigdy nie miał tylu atrakcji. Teraz cały czas powtarza, aby Pani z nami zamieszkała i oczywiście wzięła ze sobą maszynę do robienia waty cukrowej ;)
Mariola Cz., Pakość, lipiec 2013


 

Animacje na weselu Agnieszki i Bogdana
Chcemy podziękować za animacje podczas naszego wesela. Doceniam Państwa profesjonalizm, komunikatywność i zaangażowanie. Mieli się Państwo zająć dziećmi, a tak naprawdę rozbawiliście całe towarzystwo weselne. Dziękujemy!
Agnieszka i Bogdan S., Brzoza, czerwiec 2013


 

Urodziny Antosia, 4 lata
Urodziny były super! Miecze z balonów do dziś są u Antka w pokoju. Genialne były te figurki z gliny, wszystkim się podobało.
Violetta K., Bydgoszcz, czerwiec 2013


 

Urodziny Mai, 7 lat
Szanowni Państwo! Serdecznie dziękujemy za profesjonalną organizację urodzin dla Mai. Pokaz chemika podobał jej się najbardziej. Tyle wrażeń nie miała jeszcze nigdy. Doskonała zabawa, która też uczy.
Sebastian W., Niemcz, czerwiec 2013


Animacje podczas Komunii Świętej Julii,
Dziękujemy za organizacje zabaw dla dzieciaków na przyjęciu komunijnym. Opiekowali się Państwo wszystkimi dziećmi i mieli przygotowane super zabawy dla siedmio- i dwulatków. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Będziemy polecać.
Weronika L, Bydgoszcz, maj 2013


Animacje podczas Komunii Świętej Nikoli,

Chcielibyśmy podziękować Pani Agnieszce i Panu Rafałowi za super zabawę podczas przyjęcia komunijnego Nikoli. Bawili się wszyscy goście - ci mali i ci duzi ;) dziękujemy również za super zdjęcia.

Agnieszka Ch, Bydgoszcz, maj 2013


Urodziny Jasia i Zosi, 3 lata

Jesteśmy bardzo wdzięczni animatorom z firmy Organza za niezapomniane urodziny naszych pociech. Zwierzaki z balonów, confetti, kolorowe zgadywanki, było super! 

Mariola D., Przysiek, kwiecień 2013 

 

Wesele Anny i Andrzeja

Dziękujemy animatorom Organzy za przygotowanie zabaw i gier podczas naszeo wesela. Dzieci bawiły się wyśmienicie a rodzice mogli swobodnie  bawić się bez obawy, że ich dzieci się nudzą. Animator wprowadził w doskonały nastrój nie tylko dzieci, ale również dorosłych dzięki wspólnej rodzinnej zabawie. Dziękujemy również za zdjęcia.

Anna i Andrzej P., Bydgoszcz, kwiecień 2013


Urodziny Basi, 8 lat

Pokazy chemiczne były super! Dzieciaki są pod wrażeniem, na pewno zobaczymy się za rok.

Wojciech R., Toruń, kwiecień 2013 r.


Przyjęcie z okazji pierwszego roczka Anielki

Pani Agnieszko, dziękujemy za organizację zabaw podczas uroczystości pierwszego roczka naszej córeczki. Wykazaliście się Państwo profesjonalizmem i ogromną cierpliwością. Dziękujemy raz jeszcze.

Marzena i Piotr T., Bydgoszcz, marzec 2013 r. 


Urodziny Weroniki, 7 lat
Najlepsze urodziny mojej córki, pełen profesjonalizm.
Paweł P., Bydgoszcz, luty 2013

 

Urodziny Fabiana, 5 lat
Jestem zachwycona animatorami z Organzy. Rok temu sama organizowałam urodziny synka, byłam zmęczona już po 15 minutach. Okazało się, że nie jest tak łatwo zainteresować dzieci wspólną zabawą.
Dlatego w tym roku zdecydowałam się na powierzenie organizacji urodzin firmie Organza. Sala, jedzenie, muzyka i wszystkie atrakcje były świetne. Dzieci są bardzo zadowolone. Fabian jest zachwycony tymi  kolorowymi światłami i deszczem confetti. Dziękuję raz jeszcze.
Monika Sz., Bydgoszcz, luty 2013


 

Wesele Anny i Piotra
Dziękujemy animatorom firmy Organza za animacje podczas naszego wesela. Dzieci bawiły się wyśmienicie a rodzice mogli się swobodnie bawić i tańczyć.
Anna i Piotr F., Brzoza, luty 2013


 

Urodziny Julii, 8 lat
 Dziękujemy za kompleksową organizację urodzin Julii. Sala z tymi światłami idealnie nadawała się do wspólnych zabaw. Najlepszy był oczywiście chemik i jego wystrzałowe pokazy.
Agnieszka G., Niemcz, styczeń 2013

 

 

Urodziny Justynki, 5 lat
Urodziny kulinarne zachwyciły córkę i wszystkie koleżanki. Dzieci tak dobrze się bawiły, że nie wiedzieliśmy kiedy zrobiła się noc. Animatorzy wykazali się pomysłowością i doskonałym podejściem do dzieci. Nie tylko bawili się z dziećmi, ale również pomagali przy stole. Szkoda, że do następnych urodzin trzeba czekać rok.
Anna B., Osielsko, styczeń 2013

 

 

Urodziny Jakuba, 5 lat
Nasz Jakubek jeszcze nigdy nie miał tak udanych urodzin! Bardzo dziękujemy Pani Agnieszce i Panu Rafałowi za zorganizowanie urodzin naszemu synkowi. Miejsce doskonałe, sala świetna i duża a te światła… dzieci są pod ogromnym wrażeniem.
Dziękujemy!
Monika i Piotr Sz., Bydgoszcz, grudzień 2012

 

 

Zabawa Mikołajkowa u Julii, 7 lat
Już po organizowanych przez Organzę urodzinach Julii, wiedzieliśmy kto zorganizuje u nas zabawę mikołajkową. Cenimy Państwa profesjonalizm i przygotowanie. Mimo wcześniejszych naszych zapewnień, że będzie 12 dzieci, przyszło dwa razy tyle a i tak animatorzy z Organzy świetnie sobie poradzili.
Weronika P., Niemcz, grudzień 2012

 

 

Urodziny Filipa, 9 lat
Nie łatwo dogodzić dziewięciolatkowi, jednak Pani Agnieszka i Pan Rafał dali sobie radę z grupą ruchliwych chłopaków. Zabawy dobrane do wieku dzieci. Najlepsze okazały się lasery, które zamieniły salę w istny kosmos! Będziemy polecać!
Katarzyna N., Bydgoszcz, grudzień 2012


 

3 urodziny Szymka
Jesteśmy zachwyceni urodzinami naszego synka. Nie wierzyliśmy, że dla tak małych dzieci można przygotować tak ciekawe i interesujące zabawy. Szymusiowi najbardziej podobał się pokaz robienia zwierzaków i mieczy z balonów. Będę polecała animatorów firmy Organza.
Marzena B., Niemcz, listopad 2012

 

 

8 urodziny Moniki
Po raz pierwszy uczestniczyliśmy w urodzinach kulinarnych.  Świetny pomysł dla samej solenizantki i zaproszonych gości. Teraz córka sama przygotowuje w domu najróżniejsze kanapeczki koktajlowe i sałatki. Dziękujemy.
Katarzyna O., Paweł O, Strzelno, listopad 2012

 

 

Podwójne urodziny: Ania 7 lat, Zosia 6 lat
Dziękujemy firmie Organza za kompleksową organizację urodzin naszych córek. Jesteśmy zadowoleni z zaproponowanego miejsca, poczęstunku i prowadzonych zabaw. Najlepsza była wata cukrowa, która była hitem całej imprezy.
Piotr N., Bydgoszcz, listopad 2012

 

8 urodziny Justynki
To były bardzo udane urodziny. Pomysł na urodziny kulinarne był doskonały! Nie wiedziałam, że moja córka, jej koleżanki i koledzy mają takie zdolności kulinarne. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Małgorzata N., Białe Błota, Październik 2012


8 urodziny Nikoli
Chcieliśmy podziękować ,a przede wszystkim Nikola za wspaniałą zabawę, dzieci z urodzinek wyszły bardzo zadowolone a to najważniejsze . Bardzo dziękujemy za płytę ze zdjęciami. Pozdrawiam serdecznie.

Magdalena B., Bydgoszcz, Październik 2012

 

 

4 urodziny Sebastiana
Już po raz drugi skorzystaliśmy z usług animatora z Organzy i się nie zawiedliśmy.
Zabawy były przemyślane i dopasowane do wieku dzieci. Jesteśmy bardzo zadowoleni a przed wszystkim Sebastian, który do teraz ma zrobiony przez animatorkę miecz w swoim pokoju.
Weronika T., Inowrocław, Październik 2012Podwójne urodziny: Szymon, 8 lat; Wojtek 6 lat
Do teraz jestem z mężem pełna podziwu dla animatorów, że zapanowali nad gromadką energicznych chłopaków. Urodziny na sali fitness z elementami taekwondo było strzałem w dziesiątkę! Po wyczerpujących zajęciach chłopcy pierwszy raz zjedli wszystko z urodzinowego stołu.
Anna K., Bydgoszcz, Październik 2012 r.

 

 

Lenka, 4 lata
Najlepsze urodziny Lenki! Dziękujemy animatorom z Organzy. Dzieciom podobały się  maski i stroje do przebrania, robienie zwierzaków z balonów oraz tor przeszkód. I oczywiście wata cukrowa – po był hit urodzin!
Mariola B., Osielsko, Październik 2012 r.Urodziny Julii, 5 lat

 Dziękuje za całą imprezę, dzieciaki najbardziej wspominały watę i biegi w workach :) wszyscy byli bardzo zadowoleni, Julka przeszczęśliwa, najbardziej z powodu odwiedzin Wróżki:)

 Dziękujemy i pozdrawiamy wraz z Julką.

Aga S., Bydgoszcz Fordon, Wrzesień 2012Urodziny Moniki, 3 lata
To były wspaniałe urodziny! Szczerze polecam animatorów z Organzy. Całą uwagę poświęcają dzieciom. Wróżka robiła z dziećmi zwierzaki z balonów (wszyscy byli zachwyceni), a deszcz confetti na koniec to prawdziwa frajda. Na urodziny synka też z pewnością zaproszę tych samych animatorów.
Weronika P., Inowrocław, Wrzesień 2012


Urodziny Oliwii, 9 lat
Organza już po raz drugi zorganizowała urodziny mojej córki Oliwii. Poprzednio zorganizowaliśmy urodziny u nas w domu, i byliśmy zadowoleni, więc bez wahania poprosiliśmy Panią Agnieszkę o organizację kolejnych urodzin. Tym razem Organza zorganizowała nam je w Niemczu. Naprawdę opłacało się dojechać te 7 km, bo dzieci były zachwycone. Rodzice mogli spokojnie porozmawiać przy kawie, a dzieci szalały na Sali i placu zabaw.
Anna Sz., Bydgoszcz, Wrzesień 2012


Urodziny Moniki, 10 lat

Serdecznie dziękujemy za organizację urodzin naszej córki Moniki. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni - dzieci miejscem, smakołykami i doborem animacji a rodzice możliwością porozmawiania sobie prze filiżance smacznej kawy. Do tego  konkurencyjna cena. Dziękuję szczególnie animatorom, którzy mają świetny kontakt z dziećmi.

Katarzyna N., Wojtek N., Bydgoszcz, Wrzesień 2012


 Urodziny na basenie, Wojtek 7 lat

Organizacja urodzin na basenie było strzałem w 10. Dzieci się wyszalały za wszystkie czasy. Dziękuję!

Andrzej Sz., Bydgoszcz, Sierpień 2012

 

Podwójne urodziny: Szynon 3 lata, Karol 6 lat

Dziekujemy za animacje podczas urodzin naszych synów. Najbardziej podobał nam się wybuch confetti - niki się tego nie spodziewał a efekt był wspaniały. Animatorzy spisali się na 6 - dobrze dobrane gry i zabawy oraz podejście do dzieci. Będę polecała.

Weronika K, Białe Błota, Sierpień 2012

 

Urodziny Pauliny, 7 lat

Impreza była naprawdę udana! Jesteśmy zachwyceni! Wata cukrowa zaskoczyła wszystkich! Paulina mówi,  że jeszcze nie jadła tak pysznej waty.

Zabawy były ciekawe i najważniejsze, że wszystkie dzieci chętnie brały w nich udział. Zdjęcia wyszły super - to świetna pamiątka. Dziękujemy!

Anna i Tomasz M., Zielonka, Sierpień 2012Urodziny Wiktora, 5 lat

 Dziękujemy bardzo za zorganizowanie 5 Urodzin Wiktora - jesteśmy zachwyceni tym jak bardzo radośnie i chętnie dzieci brały udział w przygotowanych przez Państwo zabawach a na uwagę zasługuje fakt, że pomimo upalnego popłudnia dzieci ochoczo brały udział we wspólnej zabawie - polecamy watę cukrową - dla dzieci to prawdziwa frajda!!! 

Julita P., Bydgoszcz, Lipiec 2012 

 

Urodziny bliźniąt - Jakuba i Janka, 7 lat

Pani Agnieszko, dziękuję i jeszcze raz dziękuję! Nie wiem jak udało się Wam poskromic moich urwisów, to było coś! Animacje wspaniałe - dzieci bawiły się doskonale. A rodzice mogil sobie spokojnie odpocząc przy kawie. Polecam!

Krystyna S., Murowaniec, Lipiec 2012 


Przyjęcie z okazji 1. urodzin Maciusia

Dziękujemy za animacje podczas pierwszych urodzin Maciusia. Cała rodzina zarówno Ci mali jak i Ci duzi bawili się wspaniale. Zabawy przystosowane były dla dzieci w każdym wieku i oczywiście dla rodziców też się coś znalazło (zagadkowa litera T była fantastyczna). Dzieci po powrocie do domu były pełne wrażeń. Synek codziennie pyta się kiedy pojedziemy do Pani i Pana ze śmiesznymi włosami i watą cukrową. Jeszcze raz dziękuje Organzie za umilenie czasu. 

Roksana B., Bydgoszcz, Lipiec 2012


Urodziny Julii, 3 lata

,,Jestem pod orgomnym wrażeniem Państwa zapału i zaangażowania w całość imprezy. Julka była zachwycona watą cukrową. Będę Państwa polecała koleżankom w pracy."

Małgorzata T., Osielsko, Lipiec 2012

 

Urodziny Wojtka, 6 lat
„Dziękuję za zorganizowanie wymarzonych urodzin mojego synka. Dzieci do tej pory wspominają wspólne zabawy i gry.”
Ewa S. Bydgoszcz, Wyżyny. Czerwiec 2012


Urodziny Alicji, 8 lat
„Dziękujemy za animacje podczas urodzin Alicji. Dzieci bawiły się doskonale a my z mężem mogliśmy sobie spokojnie odpocząć ;) Hello Kitty było strzałem w dziesiątkę. Dziewczynką najbardziej podobały się bańki mydlane oraz malowanie buziek. Będziemy Was polecać!”
Agnieszka L., Łochowo, Czerwiec 2012


Impreza z okazji końca roku szkolnego, 8-10 lat
„Impreza w stylu Euro bardzo nam się podobała. Jesteście pierwszą ekipą, która składa się z dwóch animatorów – dziewczyny i chłopaka. Chłopcy szaleli za piłką a dziewczynki nie mogły oderwać się od waty cukrowej i zajęć plastycznych. Dziękujemy za super zdjęcia!”
Wiktoria R., Pakość, Czerwiec 2012

 

 

Urodziny Mateusza, 5 lat
„Pierwszy raz na urodzinach Mateusza ktoś robił watę cukrową! Goście byli pod wrażeniem.  Dziękujemy za wspaniałą zabawę oraz otrzymane zdjęcia.”
Mariola i Piotr Sz., Inowrocław, Czerwiec 2012


 

Wspólne urodziny Julii i Alicji, 7 i 8 lat
„Składamy serdecznie podziękowania firmie Organza za kompleksowe zorganizowanie urodzin Julki i Alicji  w Niemczu. Zabawa była wyśmienita! Zaproponowana przez Państwa sala z placem zabaw doskonale nadaje się do zorganizowania imprez dla dzieci. Poczęstunek dla dzieci i rodziców był pyszny. Gratulujemy profesjonalizmu i życzymy sukcesów w przyszłości. Polecamy.
Bożena A., Bydgoszcz, Czerwiec 2012


 

Szybki kontakt


O nas

o nasFirmę Organza tworzą młodzi, kreatywni ludzie, którzy każdego dnia przemieniają marzenia w rzeczywistość.

::więcej