Witamy w organza-imprezy.pl

Kompleksowa Organizacja Wesel, Imprez Integracyjnych i Okolicznościowych

Aktualności

Karnawał dla dzieci

 

 

Podróż dookoła świata przy najlepszych przebojach dziecięcych karnawałów ze wszystkich kontynentów.

Zabawa z najlepszymi animatorami oraz Gość specjalny - Olaf!

 

Zapraszamy do współpracy szkoły, gminy, młodzieżowe ośrodki kultury oraz wszytskich zainterwsowanych.

 

Ślub jak z bajki z Wenecją w tle

Jako konsultantka ślubna jestem świadkiem tak wielu pięknych zwruszeń. Dzień ślubu to mieszanka radości, euforii, napięcia i ekscytackji.

A przede wszytskim - Dzień Miłości.

 

Są Pary, które pasują do siebie idealnie, mają podobne pasje, charaktery, a nawet zachowania. Wiemy, że będą ze sobą na zawsze. Taką wyjątkową Parą jest Kasia i Przemek – szaleńczo zakochani w sobie młodzi ludzie z konkretną wizją przyszłości. Śliczna pani Młoda – Kasia dokładnie wiedziała czego oczekuje i jakie są jej plany.

Największym i chyba najkosztowniejszym przedsięwzięciem była suknia ślubna od znanego projektanta, który specjalnie w tym dniu przyjechał do Pani Młodej aby pomóc w założeniu sukni oraz biżuterii.

Czytaj więcej...

Ślub Angeliki i Piotra

Są Pary, które zapamiętam na zawsze. Jedną z nich jest Angelika i Piotr , cudowna Para mieszkająca w Stanach Zjednoczonych. Od razu wiedziałam, że poprzeczka będzie ustawiona bardzo wysoko, ale ja się skakać nie boję, więc z ogromną radością podjęłam to wyzwanie.

Ogromny wkład, częste dyskusje z Panem Młodym, który w tym przypadku był inicjatorem wielu pomysłów, przyniosły skutek i dnia 19 sierpnia 2017 roku Para Młoda powiedziała sobie sakramentalne TAK w Katedrze Bydgoskiej pw. św. Marcina i Mikołaja.

Czytaj więcej...

Wesele Joli i Arka

Ten ślub obfitował w wiele wyjątkowych niespodzianek. Zaczęło się od poloneza, którego goście zatańczyli dookoła Pałacu w Myślęcinku i tanecznym krokiem weszli do Sali przystrojonej w bogate bukiety hortensji, eustomy, goździków. Dekorowanie światłem oraz blask świec dodał jeszcze większego uroku temu niezwykłemu miejscu.

Pani Młoda, która tylko z pozoru wydaje się delikatną kruszynką, zademonstrowała swoje umiejętności jako słynna DJ Sweet Lady.

Czytaj więcej...

Szybki kontakt


O nas

o nasFirmę Organza tworzą młodzi, kreatywni ludzie, którzy każdego dnia przemieniają marzenia w rzeczywistość.

::więcej