Witamy w organza-imprezy.pl

Kompleksowa Organizacja Wesel, Imprez Integracyjnych i Okolicznościowych

Aktualności

Suknie kwiaty - nowy trend, czy się przyjmie?

  Na ich punkcie oszalały tłumy przyszłych panien młodych - suknie ślubne obszyte morzem cudownych, świeżych kwiatów. Zaczęło się niewinnie - zamiast tradycyjnych welonów głowy panien młodych zaczęły zdobić wianki. Dziś świeże kwiaty możemy zobaczyć niemal wszędzie.

Podczas wizyty na największych targach ślubnych w Paryżu (26-27 wrzesień 2015) , nie mogłam oderwać oczu od tych kwiatowych arcydzieł. Zaskoczyła mnie waga oraz cena takiej sukni. Uważałam, że na takie szaleństwo mogą sobie pozwolić nieliczni. Jednak suknia wacha się w granicy standardowych sukien ślubnych ok 3 tys. zł, a czasem jest tańsza. Kwiaty naszywa się na białą, bawełnianą sukienkę, dzięki której Panie młode nie czują dyskomfortu. Podczas wesela Panie Młode się przebierają w wygodną, zwiewną sukienkę. Są i takie suknie, w których odczepia się kwiatowy dół, a gorset zostaje pokryty kwiatami.


Długa suknia z kwiatów waży jakieś 8-12 kg, czyli tyle, co bogate suknie „księżniczki”.

Może się podobać lub nie, ale suknie z żywych kwiatów wkraczają na salony i jedno można stwierdzić na pewno – w takiej sukni będziemy skupiały uwagę wszystkich, drogie Panie!

 

 

 

 

 

 

 

 

Szybki kontakt


O nas

o nasFirmę Organza tworzą młodzi, kreatywni ludzie, którzy każdego dnia przemieniają marzenia w rzeczywistość.

::więcej