Witamy w organza-imprezy.pl

Kompleksowa Organizacja Wesel, Imprez Integracyjnych i Okolicznościowych

Aktualności

Animacje na urodzinach u Taty

 

 

 

Impreza urodzinowa, imieniny, jubileusz, rocznica - jest mnóstwo okazji do świętowania. Jest Rodzina, są Przyjaciele. I oni - Mali Goście, którzy najczęściej krzyczą do mamy czy taty "Idziemy już?", albo pełni energii, biegają po sali w czasie gdy Twoi Goście chcą spędzić czas na "dorosłych zabawach". I tutaj zjawiamy się my - weseli Animatorzy, z głową pełną pomysłów, którzy zafascynują dzieci różnymi zabawami, grami, pokazami, tańcem. 

Czytaj więcej...

Ślub już niebawem? My Ci pomożemy!

       ŚLUB NA GŁOWIE?  

 

Ślub już niedługo, a jego organizacją zajmujecie się sami i nie wiecie czy wszystko dopięte na ostatni guzik? Zapraszam na spotkanie z Konsultantką Ślubną, która doradzi, podpowie, podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.


Agnieszka - wieloletnia konsultantka ślubna, doskonale wie, jak powinien wyglądać perfekcyjny ślub i jak uniknąć częstych błędów, które mogę wprowadzić zamieszanie w tak skrupulatnie przygotowywany miesiącami dzień. Omówimy m.in. budżet, dekorację, opowiemy o przebiegu całego dnia ślubu i wesela, zdradzimy kilka ślubnych trików, przejrzymy umowy.

 

Zapraszam! Cena za indywidualne doradztwo 250 zł. 

Telefon: 607 82 87 81 Agnieszka Michalska

Aby Twój Ślub był wyjątkowy

Zakochani są wśród nas

22.06.2017 r.


Czerwiec to miesiąc wielu pięknych wyznań, z których najpiękniejszym jest to odwieczne "TAK". Prowadzimy dziesiatki rozmów na temat szczegółowego wyglądu sali, kościoła, urzędu. Omawiamy rodzaj kwiatów i winietek, wielkość kompozycji, ilość świec.


Jednak nie ma nic piękniejszego niż Wy Kochani - zakochana w sobie Para Młoda.

 

Jesteśmy wdzięczni, że już sześć lat kreujemy Wasze ślubne marzenia i za każdym razem staramy sie być jeszcze lepsi.

Czytaj więcej...

Blogger Food Festival w Bydgoszczy

 14.06.2017 r.

Trwa najbardziej intensywny okres wesel, festynów, pikników, imprez rodzinnych i okolicznościowych. Za nami kilka naprawdę sporych przedsięwzięć m.in. Targi Rolnicze w Minikowie, Powitanie Lata, Dzień Dziecka dla 800 dzieci z Debrzna, Piknik Naukowy w Grudziądzu.

W ostatnią sobotę mieliśmy okazję i przyjemność zorganizować atrakcje, zabawy i konkursy dla gości Blogger Food Festival, który został zorganizowany z okazji Święta Miasta Bydgoszczy na Wyspie Młyńskiej.


Czytaj więcej...

Szybki kontakt


O nas

o nasFirmę Organza tworzą młodzi, kreatywni ludzie, którzy każdego dnia przemieniają marzenia w rzeczywistość.

::więcej