Witamy w organza-imprezy.pl

Kompleksowa Organizacja Wesel, Imprez Integracyjnych i Okolicznościowych

Aktualności

Wesele Joli i Arka

Ten ślub obfitował w wiele wyjątkowych niespodzianek. Zaczęło się od poloneza, którego goście zatańczyli dookoła Pałacu w Myślęcinku i tanecznym krokiem weszli do Sali przystrojonej w bogate bukiety hortensji, eustomy, goździków. Dekorowanie światłem oraz blask świec dodał jeszcze większego uroku temu niezwykłemu miejscu.

Pani Młoda, która tylko z pozoru wydaje się delikatną kruszynką, zademonstrowała swoje umiejętności jako słynna DJ Sweet Lady.

Czytaj więcej...

Bańki dla każdego

Każdy lubi bańki mydlane. Zwłaszcz, jak są duże i kolorowe. Dlatego na naszych animacjach nie może ich zabraknąć. Mamy ponad 20 patyczków, które nadają bańkom niepowtarzalny kształt. 


Lubimy puszczać i łapać bańki. Nasze są bezpieczne, nad składem płynu pracowaliśmy ponad 7 lat ;-) dlatego nasze bańki są  takie piękne i wytrzymałe.

Czytaj więcej...

Organza na XVIII Światowych Letnich Igrzyskach Polonijnych

1.08.2017

Jesteśmy naprawdę dumni i zaszczyceni. :-) Jako jedyna firma odpowiadamy za komfort i dobre samopoczucie najmłodszych Gości z całego świata, którzy przybyli na XVIII Światowe Letnie Igrzyska Polonijne do Torunia. W najróżniejszych dyscyplinach sportowych rywalizują ze sobą tysiące zawodników z 33 krajów.

Czytaj więcej...

Animacje na urodzinach u Taty

 

 

 

Impreza urodzinowa, imieniny, jubileusz, rocznica - jest mnóstwo okazji do świętowania. Jest Rodzina, są Przyjaciele. I oni - Mali Goście, którzy najczęściej krzyczą do mamy czy taty "Idziemy już?", albo pełni energii, biegają po sali w czasie gdy Twoi Goście chcą spędzić czas na "dorosłych zabawach". I tutaj zjawiamy się my - weseli Animatorzy, z głową pełną pomysłów, którzy zafascynują dzieci różnymi zabawami, grami, pokazami, tańcem. 

Czytaj więcej...

Szybki kontakt


O nas

o nasFirmę Organza tworzą młodzi, kreatywni ludzie, którzy każdego dnia przemieniają marzenia w rzeczywistość.

::więcej