Witamy w organza-imprezy.pl

Kompleksowa Organizacja Wesel, Imprez Integracyjnych i Okolicznościowych

Referencje

Możemy się poszczycić zorganizowaniem wielu ceremonii ślubnych dla Polaków oraz obcokrajowców. Jesteśmy specjalistami w organizacji ślubów wielokulturowych i obcojęzycznych.


Poniżej przedstawiamy nasze rekomendacje. Ze wszystkimi Parami łączy nas szczególna więź, nie tylko byli naszymi klientami, ale stali się przyjaciółmi do końca życia.
 


Ślub Kasi i Edgara (Norwegia)

lipiec 2015 r.


 

To był ślub jak marzenie, jak z moich snów. Było idealnie – wszystko zaczynając od sali pięknie przyozdobionej kwiatami i drewnianymi elementami po panów, którzy robili pokaz tańca ognia.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Agnieszce i jej niezwykłej cierpliwości do naszych licznych zmian wszystko się udało. Dziękuję również Jackowi, który sprawił, że cała sala tańczyła i animatorce, która tak bawiła się z dziećmi, że nasi przyjaciele mogli swobodnie bawić się z nami. Szkoda, że tego dnia nie można powtórzyć.     


Ślub Iwony i Jarka

czerwiec 2015 r.


Ślub Kasi i Omara,
wrzesień 2014 r.

ślub polsko-angielski


 

Z całego serca dziękujemy najlepszej na świecie Konsultantce Ślubnej Agnieszce za jej cierpliwość, pomoc, ciężką pracę i trud jaki włożyła w nasz ślub, aby wyglądał on tak pięknie.

 

Agnieszka nie tylko dopieszczała każdy szczegół, ale przede wszystkim okazała się nieoceniona w tych najmniej oczekiwanych momentach –gdy podarła się moja suknia, kiedy zgubiłam prezent dla rodziców, nie wyobrażam sobie naszego ślubu bez jej udziału.

 

Agnieszko, byłaś naszym Aniołem Stróżem przez całe 8 miesięcy przygotowań. Dziękujemy Ci za to!

 

Katarzyna i OmarŚlub Kariny i Tobiasza,

sierpień 2014 r.


 

Może nie będziemy tu zbytnio skromni, ale powiemy szczerze, że jeszcze nigdy nie bawiliśmy się na ślubie tak świetnie,jak na naszym własnym. Kiedy inne pary
przed ślubem się gorączkują, dwoją i troją, my mieliśmy już wszystko gotowe.
Okazuje się, że nawet z niewielkim budżetem można zorganizować piękny ślub ;-) To wszystko dzięki zasłudze Agnieszki, naszej
Konsultantki ślubnej, która jest najlepszym negocjatorem i doradcą.
Agnieszko, bez Ciebie to by się po prostu nie udało! Dziękujemy!

 

 Karina i Tobiasz


 

Ślub Ani i Puenthai,

lipiec 2014 r.

ślub polsko-tajlandzki

 

 

Całym sercem dziękujemy firmie Organza za zorganizowanie naszego ślubu i wesela. Dziękujemy naszej Konsultantce, która towarzyszyła nam na każdym etapie przygotowań. W Polsce niewiele organizuje się ślubów
polsko-tajlandzkich, mało się o nich wie, ponieważ tradycja i symbolika każdego szczegółu ma tu ogromne znaczenie. Dlatego tym bardziej dziękujemy za perfekcyjne przygotowanie Tego Dnia, zadbanie o gości weselnych, wystrój, który przeniósł nas na Ko Tao, rodzinną wyspę Puenthai. Przyznamy, że od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że nasz ślub będzie wyjątkowy.

 Ania i Puenthai


Ślub Dominiki i Oskara,

 czerwiec 2014 r.

 

 

Agnieszko,  jeszcze przez lata będziemy Ci dziękować
za Twoje ogromne wsparcie i zaangażowanie w nasz
magiczny ślub. Już nas poznałaś, wiesz, że jesteśmy
dość szaloną parą, dlatego fakt,że zmierzyłaś się z naszą
dość nietuzinkową wizją całej ceremonii, a do tego,
zrobiłaś to perfekcyjnie, sprawia, że jesteś naprawdę
najlepszą i profesjonalną konsultantką ślubną. Na pewno
jeszcze nie raz będziemy się widzieć czy rozmawiać.

 

 

Dominika i Oskar Bochenek


Ślub Agnieszki i Matthiasa,

czerwiec 2014 r.

Ślub polsko-norweski

 

Chcę serdecznie podziękować

Agnieszce, najlepszej konsultantce

ślubnej jaką kiedykolwiek poznałam.

Po tym, jak zostaliśmy dosłownie

porzuceni przez inną bydgoską

konsultantkę, pojawiła się pełna

pomysłów Agnieszka, która nas

przygarnęła i z miejsca poruszyła

niebo i ziemię, aby wszystko było tak,

jak wcześniej zaplanowaliśmy.

Agnieszko, sama przyznasz,

że nasze wesele obfitowała w

niespodzianki, ale ty znakomicie

sobie z nimi poradziłaś.

Mieszkamy w Norwegii i bez pomocy

firmy Organza nic byśmy nie załatwili.
Tusen takk ! ;)


 Agnieszka i Matthias


  Ślub Julii i Williama, maj 2014 r.

  Ślub polsko-angielski


Agnieszko, stokrotnie dziękujemy. Przez te miesiące stałaś się nie tylko naszą konsultantką ale najlepszą Przyjaciółką. To, co udało Ci się osiągnąć, ogarnąć naszą zwariowaną rodzinę jest niesamowite. Agnieszko, nasze wesele było doskonałe – miejsce, muzyka, jedzenie, bajkowe kompozycje kwiatowe. Czuliśmy się jak w bajce. Goście stwierdzili, że pierwszy raz bawili się na tak perfekcyjnie przygotowanym weselu. Już po pierwszym spotkaniu z Tobą wiedziałam, że tak właśnie będzie. Bardzo Ci dziękujemy! Jesteś nie tylko profesjonalistką, ale też wspaniałą osobą, która spełnia marzenia innych!


Julka i Will

 

Ślub Ani i Przemka, sierpiań 2013 r.


 Kochani konsultanci ślubni Firmy Organza, do końca życia będziemy Wam dziękować za bajkowy ślub. To, o czym zawsze marzyliśmy stało się rzeczywistością 17 sierpnia 2013 r. dzięki Waszej pomocy, cierpliwości, zrozumieniu i pomysłowości!

 

Jak wiadomo, nie byliśmy łatwą parą, od początku zmienialiśmy zdanie dotyczące to wystroju sali, to zaproszeń, to oprawy muzycznej. A Wy to wszystko przyjmowaliście z taką pokorą i zrozumieniem. Dziękujemy za każdą poradę, sugestię, za tyle gestów życzliwości. Dziękujemy za pomoc przy organizacji najdrobniejszego szczegółu.

 

Życzymy wielu sukcesów a parom chcących zawrzeć związek małżeński, aby zawsze trafiali na takich konsultantów ślubnych jak Wy.

 

Anna i Przemysław

 


Ślub Ani i Szymona, lipiec 2013 r. 


Dziękujemy, naprawdę bardzo dziękujemy za nieocenioną pomoc przy organizacji naszego wymarzonego wesela dnia 20 lipca 2013 r. Oboje mieszkamy za granicą i bardzo trudno byłoby nam samodzielnie zorganizować nasz ślub i wesele.

Pani Agnieszka zajęła się wszystkim perfekcyjnie, negocjowała ceny, podpisywała wszystkie umowy w naszym imieniu.

Dj, dekoracje, samochód, fotograf, kamerzysta - nie sposób wymienić wszystkich, którzy złożyli się na sukces naszego ślubu. Pani Monika zrobiła niesamowite zdjęcia! Chyba co roku będziemy odnawiać nasze śluby aby na nowo przeżywać tak piękne chwile!


                   Ania i Szymon     

Ślub Moniki i Przemka, czerwiec 2013 r.

 

Dzień ślubu pozostanie nam w pamięci jako najpiękniejszy dzień w życiu.

Firma Organza, a konkretnie nasza niezwykła Konsultantka Ślubna – Agnieszka, z pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem i pasją zrealizowała nasze marzenia. Konsultantka Ślubna była z nami od samego początku, prowadziła po każdym etapie przygotowań do ceremonii. To dzięki Pani Agnieszce nie mieliśmy żadnych obaw, żadnych wątpliwości do powodzenia naszego ślubu i wesela.

Dzięki trzymanej pieczy nad przygotowanym scenariuszem i zaplanowanym budżetem, wszystko powiodło się tak, jak sobie zaplanowaliśmy.

Największy zachwyt wśród gości wzbudzała przepiękna fryzura i makijaż, wykonane przez stylistkę i fryzjerkę, zaproponowaną przez naszą Konsultantkę. Takiej Konsultantki Ślubnej życzę każdej parze, która zamierza się pobrać, bo to prawdziwe szczęście spotkać na swojej drodze kogoś takiego.


Monika i Przemek

   Ślub Agnieszki i Gerego, lipiec 2013 r.


  Ślub polsko-francuski


  Podziękowanie od Rodziców Państwa Młodych:

 

 

 

 

 

 


 

 

 


 


 

 

 

 

               

 

 

 


  


 

 

 

Ślub Iwony i Jarka

czerwiec 2015 r.

 

Dyplom la Agnieszki Michalskiej - najlepszej konsultantki ślubnej oraz firmy Organza Kompleksowa organizacja Wesel za profesjonalną organizację Naszego ślubu i wesela. Nasze marzenia o bajkowym ślubie stały się rzeczywistością. Droga Agnieszko, jesteś wspaniała, wszystkiego dopilnowałaś, dopięłaś na ostatni guzik. Dzięki Tobie nie musieliśmy się niczym przejmować. Spisałaś się wzorowo.

Dlatego pragniemy Tobie serdecznie podziękować za współpracę.

 

Para Młoda Iwona i Jarek, 27.06.2015

 

 

 

 

 

Szybki kontakt


O nas

o nasFirmę Organza tworzą młodzi, kreatywni ludzie, którzy każdego dnia przemieniają marzenia w rzeczywistość.

::więcej