Witamy w organza-imprezy.pl

Kompleksowa Organizacja Wesel, Imprez Integracyjnych i Okolicznościowych

Aktualności

Jestenne ślubne inspiracje

Kto powiedział, że piękne śluby można organizować tylko latem, jesień jest tak dostojną w barwy porą roku, że jej motywy wplecione w Wasz ślub mogą go tylko ożywić. Jesienne dekoracje weselne  mogą cię zadziwić różnorodnością kwiatów, kolorów i pomysłowością dekoracji.

 

 

 Dajmy się ponieść fantazji, wykorzystajmy wszytskie dary natury, którymi tak obfituje nasza piękna, złota jesień. 

 

 Co więcej, jesienna aura może stworzyć wspaniały, romantyczny klimat i scenerię dla ślubu i wesela. Osoby, które nie są zwolennikami popularnego, letniego sezonu ślubnego, powinny przemyśleć możliwość wzięcia swojego ślubu właśnie jesienią. To zachwycająca pora, która ma wiele zalet. Nawet, jeśli pogoda nie dopisze, jesień jest porą będącą źródłem niezliczonych inspiracji.

 

 

 

 

 Różnobarwna i różnorodna jesień jest niedościgniona pod względem dostarczania pomysłów na wszelakie stylizacje ślubu i wesela. Pamiętajmy, że dekoracje zarówno jesiennej ceremonii jak i przyjęcia powinny być odzwierciedleniem jesiennej przyrody, odbiciem tego, co daje nam Matka Natura o tej porze roku. Jako ozdobę możemy wykorzystać m.in. wszelkie odmiany jesiennych owoców i warzyw. Świetnie nadają się tu jesienne liście, jarzębina, wydrążone dynie. Pamiętajcie, że dekoracje na ślubie i weselu jesienią, charakteryzują się przede wszystkim intensywnymi barwami, są wśród nich: mocna czerwień, złoto, rudości, brązy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szybki kontakt


O nas

o nasFirmę Organza tworzą młodzi, kreatywni ludzie, którzy każdego dnia przemieniają marzenia w rzeczywistość.

::więcej