Witamy w organza-imprezy.pl

Kompleksowa Organizacja Wesel, Imprez Integracyjnych i Okolicznościowych

Aktualności

Rok 2016 w liczbach

To był bardzo dobry Rok dla Organzy,


Uczestniczyliśmy w tak wielu pięknych i podniosłych chwilach, co czyni naszą pracę jeszcze większą pasją i sprawia nam wiele radości.

Każda impreza, mniejsza czy większa – urodziny dwulatka czy ślub na 200 osób powierzony w nasze ręce stawia przed nami nowe wyzwania, które chętnie podejmujemy.


A teraz rok 2016 w liczbach:


Organizacja urodzin, animacje dla dzieci:


Zorganizowaliśmy ponad 40 imprez urodzinowych dla fantastycznych dzieciaczków i nastolatków

Gościliśmy z naszym programem animacyjnym na 15 przyjęciach z okazji Pierwszej Komunii Świętej,

25 razy zajmowaliśmy się dziećmi będącymi Gośćmi na weselach, gwarantując im doskonałą zabawę a rodzicom czas na taniec i celebrowanie tej podniosłej chwili

Dodatkowo zorganizowaliśmy wiele animacji na życzenie restauracji (np. Chata Myśliwska, Hotel i Restauracja Tyrol, Restauracja Number One, Park Hotel, Hotel Słoneczny Młyn).

 

Eventy oraz imprezy integracyjne dla firm:


Zorganizowaliśmy blisko 15 imprez tematycznych dla Firm i Instytucji. Nie zabrakło zabaw integracyjnych i motywacyjnych. Wszystkie były niepowtarzalne i stawiały przed nami duże wyzwania. Niektóre imprezy potwierdzają, że każdy, niezależnie ile ma lat lubi się dobrze bawić. Często sami klienci nas zaskakiwali swoją energią i pomysłowością. 

 

Śluby i wesela:


Zorganizowaliśmy ponad 30 ślubnych konsultacji dla wyjątkowych Par Młodych z Polski i zza granicy.

Kompleksowo zorganizowaliśmy 16 wspaniałych ceremonii ślubno-weselnych, w tym 14 w Polsce i 2 za granicą.

 


Podziękowania


Dziękujemy wszystkim wspaniałym Osobom, bez których impreza czy wesele nie miałaby miejsca. Wszystkim Firmom z branży eventowo-ślubno-weselnej, z którymi współpracujemy serdecznie dziękujemy. Zawsze staramy się korzystać z naszych regionalnych partnerów, którzy swoim talentem i pomysłowością często wyprzedzają firmy z najwyższych europejskich półek.


Każda impreza czy wesele jest dla nas ważna, każdy klient wyjątkowy i niepowtarzalny. I z takim przekonaniem wkraczamy w Nowy 2017 Rok.


 

 

 

Szybki kontakt


O nas

o nasFirmę Organza tworzą młodzi, kreatywni ludzie, którzy każdego dnia przemieniają marzenia w rzeczywistość.

::więcej