Witamy w organza-imprezy.pl

Kompleksowa Organizacja Wesel, Imprez Integracyjnych i Okolicznościowych

O nas

 

Firmę Organza tworzą młodzi, kreatywni ludzie, którzy każdego dnia przemieniają marzenia w rzeczywistość. Nasza praca to pasja, którą doceniają zadowoleni klienci z Polski i za granicy.


Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz współpracy z najlepszymi profesjonalistami w swej dziedzinie, proponujemy Państwu szeroki wachlarz możliwości oraz zapewniamy najwyższą jakość oferowanych usług po konkurencyjnej cenie.


Wynegocjowane upusty i rabaty u partnerów biznesowych sprawiają, że korzystanie z naszych usług nie tylko zaoszczędzi Państwu cenny czas ale i pieniądze.

Czujemy się odpowiedzialni za każdą realizowaną uroczystość, dlatego starannie kontrolujemy wszystkie jej elementy na każdym etapie realizacji.


Zakres naszych działań, obejmuje organizację zarówno konwencjonalnych imprez, jak również indywidualnych projektów przygotowanych w oparciu o oryginalne i niestandardowe koncepcje.

 

 Wieloletnie doświadczenie w branży, ponad 400 zrealizowanych imprez okolicznościowych i eventów, liczne artykuły w prasie lokalnej i krajowej naszych ekspertów i konsultantów stawiaja nas w czołówce.


Będziemy zaszczyceni mogąc służyć Państwu swoją pomocą! 

Szybki kontakt


O nas

o nasFirmę Organza tworzą młodzi, kreatywni ludzie, którzy każdego dnia przemieniają marzenia w rzeczywistość.

::więcej